Případ Petra Kramného - obžalovaní znalci stojí před soudem a ještě větší pochybnosti....

29. 01. 2019 15:53:10
Dne 24. 1. 2019 začalo u Okresního soudu v Ostravě hlavní líčení se znalci MUDr. Matlachem a MUDr. Fargašem ve věci nepravdivého a zkresleného znaleckého posudku v případu Petra Kramného, který si odpykává 28 let odnětí svobody.

Celé hlavní líčení trvalo od 8.30 do 15.30 hod. s jednou přestávkou 5 minut a druhou přestávkou 15 minut, za předsednictví skvěle připravené předsedkyně senátu Mgr. Petry Ritterové.

Bylo to zcela poprvé, co se mohli obžalovaní znalci vyjádřit nejen k obžalobě, ale zejména ke svým znaleckým posudkům a závěrům revizního znaleckého posudku Nemocnice České Budějovice a.s. před nezávislým soudem.
Bylo to tristních 7 hodin, včetně projekce obrázků o tom, jakých menších či větších pochybení či zcela fatálních pochybení v případu Petra Kramného došlo.

Chci Vás dnes seznámit s jedním z bodů obžaloby těchto znalců, a to tzv. zánětlivým procesem.

Meritem celé obžaloby je ryze odborná část, a to, že ve střevech Kláry Kramné byly zánětlivé procesy, které znalci Matlach a Fargaš uvádějí ve svém posudku a fotograficky dokumentují.

Revizní znalecký posudek Doc. Vorla však zánětlivé procesy ve střevě Kláry Kramné nenašel, toto zjištění také dokumentuje fotograficky a z tohoto důvodu stojí znalci Matlach a Fargaš před soudem za nepravdivý znalecký posudek.

Pominu to, že se jedná o ryze velmi odborný spor, avšak s logickým závěrem, buď skutečně zánětlivé procesy ve střevě Kláry Kramné jsou nebo nejsou. Nic mezi prostě není, zejména tím, že obě skupiny znalců své závěry fotograficky dokumentují.

Připravil jsem si pro Vás malou obrázkovou ukázku pro plné pochopení celé věci. Virtuálně si představte Václavské náměstí, které je plné osob.

Virtuálně na obou ilustračních snímcích vidíme osoby, které v našem modelovém případě budou představovat zánětlivé procesy. Na obou snímcích je zcela zřetelné, že (osob) zánětlivých procesů je velké množství.

Proti tomuto závěru brojí právě revizní posudek Nemocnice České Budějovice a.s., který konstatuje, že zánětlivé procesy přítomny nejsou a taktéž fotograficky dokumentuje snímkem.

Zde skutečně vidíme, že žádné zánětlivé procesy (osoby) skutečně přítomné nejsou. Jenže nastává zásadní problém této fotografie, a to, že se jedná o fotografii zcela jiného náměstí, kdy nikdo neví, co je to za náměstí a kde se v kauze Petra Kramného taková fotografie vůbec vzala.

Z výpovědi znalců před soudem dokonce zaznívá závěr, že fotografie revizních znalců (náměst - obrázek 3), kterou si pořídili a kterou argumentují, že se ve střevech nenachází zánětlivé procesy, pochází ze zcela jiného případu, než je případ Petra Kramného.

Bohužel to není poprvé....

Již v průběhu hlavního líčení s Petrem Kramným se znalci Smatanová a Dokupil snažili "podstrčit" soudkyni Gilové fotografie srdcí Moniky a Kláry Kramných, kterými měl údajně procházet elektrický proud.


Jenže bylo zjištěno, že se jedná o snímek jednoho a toho samého srdce, které dle výpovědi znalců Smatanové a Dokoupila před orgány Policie ČR omylem při fotografování vložili do stejné složky, omylem vložili do mikroskopu zrcadlově obráceně a omylem v úhlu 8 stupňů. Celé odborné stanovisko tohoto padělku naleznete zde: https://1url.cz/qMQDw

Po této neuvěřitelné zkušenosti, obžalovaní znalci Matlach a Fargaš požádali o odborné stanovisko přední české kapacity, zda obrázky zánětlivých procesů jsou totožné. A skutečně takové persony jako je Prof. MUDr. Pavel Dundr Ph.D., Doc. MUDr. Radoslav Matěj Ph.D. a Prof. Václav Mandys, CSc. konstatují ve věci obrázků se zánětlivými procesy (náměstí), že se nejedná o shodné snímky. Ač to zní zcela neuvěřitelně, je to jeden z dalších naprostých excesů v trestní věci Petra Kramného.

Je to jen jeden z těžko uvěřitelných střípků 7 hodin trvajícího maratónu v jednací síni Okresního soudu v Ostravě.
Jsem si zcela jist, že překvapení s obrázky není poslední a myslím, že to horší ještě teprve přijde, ale my nesmíme ani naznačovat.

Celý případ Petra Kramného je naprosto těžko uvěřitelným selháním celého justičního systému a čím více podobných nuancí vyplývá na povrch, tím je zcela a to i pro laickou veřejnost dostatečně zřejmé, že se jedná o největší justiční zločin v novodobých dějinách České republiky.

Vítejte v právním státě

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Vašek Peričevič | úterý 29.1.2019 15:53 | karma článku: 38.79 | přečteno: 3226x

Další články blogera

Vašek Peričevič

Lukáš Nečesaný jde opět pro 13. rozhodnutí k soudu v jeho trestní věci. Jaké bude?

Případ Lukáše Nečesaného pokračuje ve středu 27. 3. 2019 a to u Vrchního soudu v Praze. Kauza začala dne 21. 2. 2013 přepadením kadeřnice L. B. v Hořicích a bohužel trvá dodnes.

26.3.2019 v 8:15 | Karma článku: 24.27 | Přečteno: 1003 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza Roman Ševčík: Proč transparentní účet?

Roman Ševčík je první vězeň v České republice, který se dostal na svobodu po 30 letech. Jeho životní příběh je černou můrou české justice.

20.3.2019 v 10:52 | Karma článku: 26.00 | Přečteno: 1024 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza Roman Ševčík: Po skoro 30 letech propuštěn z ústavní léčby, aneb jeden zmařený život

Případ Romana Ševčíka je případem o jednom mladém bojácném chlapci, který byl zadržen skoro před 30 lety, tedy ještě před "listopadem 89" a jeho totálně zmařeném životě a noční můrou náš všech, "kteří o tom něco víme...."

12.3.2019 v 13:23 | Karma článku: 30.57 | Přečteno: 1652 | Diskuse

Vašek Peričevič

Pachová stopa stále páchne, zatím...

Co mají trestní kauzy Lukáše Nečesaného, Michala Šnajdra, Davida Šimona či Martina Balhara a řady, řady dalších společného? Neuvěřitelný zápach pachových stop.

6.3.2019 v 16:25 | Karma článku: 27.55 | Přečteno: 1680 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

První ranní kojofobie

Původně jsem si myslel, že jsem moderní, ale ukazuje se, že jsem stejná konzerva jako zpátečníci na pravici, vůči kterým neustále spílám. Nicméně moje sebereflexe je tady, kochejte se zlomyslníkové moji.

18.4.2019 v 7:54 | Karma článku: 5.66 | Přečteno: 187 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Jsme opravdu banda užitečných idiotů ?

Pohádky i historie jsou presentovány jako bitva dobra se zlem.Mnozí si myslíme,že jsme zařazeni v tom správném lidském proudu, kde pravda vítězí.Politický systém i pravidla jakékoliv církve nás učí žít ve strachu z vybočení.

14.4.2019 v 19:35 | Karma článku: 15.78 | Přečteno: 681 | Diskuse

Veronika Valíková

Jak by měl vypadat maturitní sloh

Začínají maturity, ve středu se psaly slohové práce. Budu vás opět stručně informovat o jednotlivých etapách zkoušky z češtiny - zvlášť mě zajímá, zda nestoupne míra obtížnosti didaktického testu. Nejdříve tedy ty slohy...

13.4.2019 v 17:40 | Karma článku: 21.99 | Přečteno: 777 | Diskuse

Zdenek Horner

Vrchnímu inkvizitorovi s láskou

Místní vrchní inkvizitor, posuzovač správnosti myšlení, Martin Kavka, mne poctil pod mým posledním blogem svým názorem na AfD a neliberální demokracii. Kéž by se i ostatní přestali skrývat a srdnatě si stáli za svými názory.

13.4.2019 v 6:58 | Karma článku: 13.72 | Přečteno: 784 | Diskuse

Zdenek Horner

Útok AfD na Walfdorskou školku

Podstatou walfdorského školství je neautoritativní komunita rodičů, dětí a vyučujících. Přirozenost a samostatnost je prvotním impulsem jejího pojetí. Do toho vpadne neliberální „demokrat“, který použije své dítě jako zbraň.

12.4.2019 v 13:00 | Karma článku: 13.84 | Přečteno: 1032 | Diskuse
Počet článků 25 Celková karma 30.91 Průměrná čtenost 2216

Jsem místopředseda Spolku Šalamoun, který se od roku 1993 snaží poukazovat na pochybení české justice a to v konkrétních případech a lidských osudech.

 
Spolek Šalamoun se zabýval od roku 1993 tisíce případy, kdy v řadě případů se nám justiční pochybení podařilo zvrátit, či v řadě případů dosáhnout např. milosti prezidenta republiky.


Od roku 2015 se velmi intenzivně mj. zabývám kauzou Petra Kramného, která není žádným justičním omylem, ale krystalickým justičním zločinem, který nemá obdoby.

Najdete na iDNES.cz