Případ Petra Kramného - obžalovaní znalci stojí před soudem a ještě větší pochybnosti....

29. 01. 2019 15:53:10
Dne 24. 1. 2019 začalo u Okresního soudu v Ostravě hlavní líčení se znalci MUDr. Matlachem a MUDr. Fargašem ve věci nepravdivého a zkresleného znaleckého posudku v případu Petra Kramného, který si odpykává 28 let odnětí svobody.

Celé hlavní líčení trvalo od 8.30 do 15.30 hod. s jednou přestávkou 5 minut a druhou přestávkou 15 minut, za předsednictví skvěle připravené předsedkyně senátu Mgr. Petry Ritterové.

Bylo to zcela poprvé, co se mohli obžalovaní znalci vyjádřit nejen k obžalobě, ale zejména ke svým znaleckým posudkům a závěrům revizního znaleckého posudku Nemocnice České Budějovice a.s. před nezávislým soudem.
Bylo to tristních 7 hodin, včetně projekce obrázků o tom, jakých menších či větších pochybení či zcela fatálních pochybení v případu Petra Kramného došlo.

Chci Vás dnes seznámit s jedním z bodů obžaloby těchto znalců, a to tzv. zánětlivým procesem.

Meritem celé obžaloby je ryze odborná část, a to, že ve střevech Kláry Kramné byly zánětlivé procesy, které znalci Matlach a Fargaš uvádějí ve svém posudku a fotograficky dokumentují.

Revizní znalecký posudek Doc. Vorla však zánětlivé procesy ve střevě Kláry Kramné nenašel, toto zjištění také dokumentuje fotograficky a z tohoto důvodu stojí znalci Matlach a Fargaš před soudem za nepravdivý znalecký posudek.

Pominu to, že se jedná o ryze velmi odborný spor, avšak s logickým závěrem, buď skutečně zánětlivé procesy ve střevě Kláry Kramné jsou nebo nejsou. Nic mezi prostě není, zejména tím, že obě skupiny znalců své závěry fotograficky dokumentují.

Připravil jsem si pro Vás malou obrázkovou ukázku pro plné pochopení celé věci. Virtuálně si představte Václavské náměstí, které je plné osob.

Virtuálně na obou ilustračních snímcích vidíme osoby, které v našem modelovém případě budou představovat zánětlivé procesy. Na obou snímcích je zcela zřetelné, že (osob) zánětlivých procesů je velké množství.

Proti tomuto závěru brojí právě revizní posudek Nemocnice České Budějovice a.s., který konstatuje, že zánětlivé procesy přítomny nejsou a taktéž fotograficky dokumentuje snímkem.

Zde skutečně vidíme, že žádné zánětlivé procesy (osoby) skutečně přítomné nejsou. Jenže nastává zásadní problém této fotografie, a to, že se jedná o fotografii zcela jiného náměstí, kdy nikdo neví, co je to za náměstí a kde se v kauze Petra Kramného taková fotografie vůbec vzala.

Z výpovědi znalců před soudem dokonce zaznívá závěr, že fotografie revizních znalců (náměst - obrázek 3), kterou si pořídili a kterou argumentují, že se ve střevech nenachází zánětlivé procesy, pochází ze zcela jiného případu, než je případ Petra Kramného.

Bohužel to není poprvé....

Již v průběhu hlavního líčení s Petrem Kramným se znalci Smatanová a Dokupil snažili "podstrčit" soudkyni Gilové fotografie srdcí Moniky a Kláry Kramných, kterými měl údajně procházet elektrický proud.


Jenže bylo zjištěno, že se jedná o snímek jednoho a toho samého srdce, které dle výpovědi znalců Smatanové a Dokoupila před orgány Policie ČR omylem při fotografování vložili do stejné složky, omylem vložili do mikroskopu zrcadlově obráceně a omylem v úhlu 8 stupňů. Celé odborné stanovisko tohoto padělku naleznete zde: https://1url.cz/qMQDw

Po této neuvěřitelné zkušenosti, obžalovaní znalci Matlach a Fargaš požádali o odborné stanovisko přední české kapacity, zda obrázky zánětlivých procesů jsou totožné. A skutečně takové persony jako je Prof. MUDr. Pavel Dundr Ph.D., Doc. MUDr. Radoslav Matěj Ph.D. a Prof. Václav Mandys, CSc. konstatují ve věci obrázků se zánětlivými procesy (náměstí), že se nejedná o shodné snímky. Ač to zní zcela neuvěřitelně, je to jeden z dalších naprostých excesů v trestní věci Petra Kramného.

Je to jen jeden z těžko uvěřitelných střípků 7 hodin trvajícího maratónu v jednací síni Okresního soudu v Ostravě.
Jsem si zcela jist, že překvapení s obrázky není poslední a myslím, že to horší ještě teprve přijde, ale my nesmíme ani naznačovat.

Celý případ Petra Kramného je naprosto těžko uvěřitelným selháním celého justičního systému a čím více podobných nuancí vyplývá na povrch, tím je zcela a to i pro laickou veřejnost dostatečně zřejmé, že se jedná o největší justiční zločin v novodobých dějinách České republiky.

Vítejte v právním státě

Autor: Vašek Peričevič | úterý 29.1.2019 15:53 | karma článku: 38.82 | přečteno: 3237x

Další články blogera

Vašek Peričevič

Kauza: Petr Kramný - "vrah" promluvil.....

Naprosto chladný, neprojevující sebemenší emoce, zcela bezcitný a zejména chladnokrevný, tak popisují média Petra Kramného.

14.6.2019 v 15:13 | Karma článku: 32.60 | Přečteno: 5408 | Diskuse

Vašek Peričevič

Petr Kramný definitivně neuspěl…

Symbolicky dne 30. 7. 2018 podal Petr Kramný návrh na obnovu řízení ve své trestní věci, kde byl pravomocně a vykonatelně odsouzen na 28 let, (zdroj ) za vraždu elektrickým proudem své manželky a dcery.

3.6.2019 v 11:01 | Karma článku: 26.88 | Přečteno: 1687 | Diskuse

Vašek Peričevič

Obžalovaní znalci MUDr. Fargaš a MUDr. Matlach, aneb u soudu vždy nahrávejte každé slovo

Spolek Šalamoun sleduje trestní věc obžalovaných lékařů v tzv. kauze "Kramný" přímo v soudní síni a připravil jsem příklad, proč si musíte celé hlavní líčení nezávisle nahrávat, protože je to skutečně "boj" o každé slovo.

21.5.2019 v 12:42 | Karma článku: 21.82 | Přečteno: 1129 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza: Petr Kramný - objevil se další padělek, tentokrát střev...

Pokud se domníváte, že v kauze Petra Kramného, která skončila pravomocným rozsudkem dne 1. 6. 2016 se po 4 letech neobjeví nějaké nové skutečnosti, jste na hlubokém omylu.

25.4.2019 v 14:25 | Karma článku: 32.07 | Přečteno: 2213 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Ministryně financí nabádá města: Jestli vám chybí peníze, zdražte lidem daň z nemovitosti

Paní ministryně asi nerozumí politice. Takové věci si může myslet,prověřovat a počítat,ale nesmí s tím vylézat ven.Být na místě Andreje Babiše,tak ji pošlu zpátky do normálního světa..I šlamastiku s EET zavinila ona.

15.6.2019 v 23:07 | Karma článku: 37.41 | Přečteno: 3869 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza: Petr Kramný - "vrah" promluvil.....

Naprosto chladný, neprojevující sebemenší emoce, zcela bezcitný a zejména chladnokrevný, tak popisují média Petra Kramného.

14.6.2019 v 15:13 | Karma článku: 32.60 | Přečteno: 5408 | Diskuse

Bedřich Dvořák

V Česku přibude milion nových důchodců, stát čeká nepříjemné přiznání

To jsou věci. Proč platíme takové výzkumníky ? Nežijí na jiné planetě ?Stárnutí obyvatelstva v určité zemi je dávno předvídaná věc. Proto se i na celém světě promýšlejí nová opatření,jak to vyřešit.

14.6.2019 v 14:55 | Karma článku: 13.70 | Přečteno: 754 | Diskuse

Mgr. Richard Andrle, Mba

Proč pomáhat ostatním ? věčná otázka.

Společenství řádu pomocníků sv. Lazara Jeruzalemského se pustilo do dalšího projektu ADOPCE SÝRIE, který navazuje na stávající aktivity této neziskové organizace. Říká předseda spolku Mgr. Richard Andrle.

14.6.2019 v 9:17 | Karma článku: 5.28 | Přečteno: 169 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Stačilo pouhých 29 pracovních dní v Bruselu a je to tady ?

Dnes se všude objevil neautorizovaný český překlad známé auditorské zprávy od Evropské komise. Zarazili mne dvě věci. Rozsah auditovaných skutečností a minimální čas ,který byl pro zpracování použit.

13.6.2019 v 12:55 | Karma článku: 44.88 | Přečteno: 9671 | Diskuse
Počet článků 29 Celková karma 28.83 Průměrná čtenost 2295

Jsem místopředseda Spolku Šalamoun, který se od roku 1993 snaží poukazovat na pochybení české justice a to v konkrétních případech a lidských osudech.

 
Spolek Šalamoun se zabýval od roku 1993 tisíce případy, kdy v řadě případů se nám justiční pochybení podařilo zvrátit, či v řadě případů dosáhnout např. milosti prezidenta republiky.


Od roku 2015 se velmi intenzivně mj. zabývám kauzou Petra Kramného, která není žádným justičním omylem, ale krystalickým justičním zločinem, který nemá obdoby.

Najdete na iDNES.cz