Důkazy v případu Petra Kramného definitivně a navždy zcela zničeny

7. 09. 2018 10:04:59
Naprosto stěžejním důkazem o vině Petra Kramného, který měl zavraždit manželku a dceru v Egyptské Hurgádě elektrickým proudem dne 30. 7. 2013 byl nekroptický (získaný při pitvě) materiál ze srdce a krku zemřelých, který měl

údajně účinky elektrického proudu prokazovat.

Tento nekroptický materiál byl a je předmětem velmi zásadního a kategorického sporu mezi odbornou veřejností, kdy znalci obžaloby na něm prokazovali účinky elektrického proudu, avšak další znalci, kteří se případem zabývali, poukazovali na chybné závěry znalců obžaloby a vyvraceli, že by se na těchto vzorcích stopy elektrického proudu nacházely. Všechny tyto rozpory a nové závěry jsou předmětem řízení o obnově řízení, které si Petr Kramný symbolicky podal dne 30. 7. 2018.

1) Přestože Spolek Šalamoun predikoval obavy o zničení nekroptického materiálu, jako naprosto stěžejního důkazu: zdroj http://spoleksalamoun.com/.../hl.../Kramny-nekonecny-pribeh.html

2) Přestože totožná obava, tedy zničení nekroptického materiálu byla předmětem i interpelace Poslankyně parlamentu Jany Černochové zdroj:

http://www.janacernochova.cz/.../interpelace-na-ministra-spr.../

3) Přestože Nejvyšší soud konstatuje, že nejpodstatnějšími důkazy jsou znalecké posudky z oboru zdravotnictví, odvětví soudní lékařství.

Z usnesení se současně podává, že nejvýznamnější ze skupiny skutečností potvrzujících závěr o usmrcení elektrickým proudem je "nález proudové známky na zadní straně krku (resp. na přechodu šíje a zad) s typickým, nezaměnitelným pruhovitým výbledem podél této proudové známky (č. l. 2474 – foto č. 14 a 15)".

4) Přestože poslanec Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský uvádí, že řez kůže je jeden z pilířů o tom, zda působil či nepůsobil elektrický proud. zdroj :https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=676890

5) Přestože právní zástupkyně matky, JUDr. Jana Barvíková, žádá Vrchní soud v Olomouci, aby činil veškerá opatření k tomu, aby histologické preparáty byly pečlivě zajištěny tak, aby nedošlo k jejich zničení nebo dokonce ztrátě či jiné další nežádoucí manipulaci, a to pro případ dalšího přezkoumání.
Zdroj : str. 81, druhý odstavec, rozsudku Vrchního soudu v Olomouci: http://spoleksalamoun.com/.../kramny-odvolaci-rozsudek-olomou...

6) Přestože obhájkyně Petra Kramného, JUDr. Jana Rejžková, předjímala totožné obavy a dokonce žádala Nejvyšší soud České republiky, aby nekroptický materiál byl uložen na jiném pracovišti než je právě ÚSL Ostrava a zejména z dosahu bývalého přednosty tohoto ústavu MUDr. Igora Dvořáčka...

.... nikdo neučinil naprosto zhola nic k tomu, aby tento naprosto zásadní důkazní materiál zajistil a ochránil před zneužitím či zničením.

Právě osoba dnes již bývalého přednosty ÚSL Ostrava MUDr. Igora Dvořáčka - agenta STB s krycím jménem SIMON - je duchem celého případu Petra Kramného. Jedná se o totožnou osobu, která bránila nezávislým znalcům vysloveně “za každou cenu” přezkoumání nekroptického materiálu. Jedná se o totožnou osobu, která uvedla soud v omyl o nevyčerpatelnosti nekroptického materiálu. Jedná se o totožnou osobu, která zamlčela před nezávislým soudem, že byla s policejním týmem v Egyptě a jednalo se bohužel o totožnou osobu, která dokonce v médiích prohlašuje, že Případ Kramný byl vrcholem jeho kariéry, ač nikdy nebyl ustanoven jako znalec na zkoumání příčiny smrti Moniky a Kláry Kramných. zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/.../dokonala-vrazda-neexistu...

V souvislosti se změnou na pozici ředitele Fakultní nemocnice v Ostravě, došlo k odvolání MUDr. Igora Dvořáčka z pozice přednosty Ústavu soudního lékařství a byl mu také okamžitě znemožněn přístup na pracoviště, stejně tak jeho manželce. Bohužel v mezidobí mezi nástupem nového ředitele a odvoláním MUDr. Igora Dvořáčka byl časový úsek, ve kterém byl vydán interní pokyn a nekroptický materiál pocházející z pitvy č. 644/13 a 645/13 Moniky a Kláry Kramných, včetně záložních bločků a vlastních histologických řezů byl skartován a nenávratně zničen.

Již nikdy žádný znalec či renomovaná kapacita, a to nejen z České republiky, nebude moci vyjádřit své odborné stanovisko, protože již není možnost zmíněné vzorky jakkoliv přezkoumat.

Naprosto kategoricky zastáváme názor, že pokyn ke skartaci nekroptického materiálu Moniky a Kláry Kramných odporuje naprosto všem normám a zejména z takového postupu jednoznaně čiší snaha o jasné zametání stop a ničení důkazů.

Dle našeho názoru ke skartaci stěžejního důkazu, a to ještě před vlastním řízení o obnově řízení ve věci Petra Kramného, může dát jen a výhradně předsedkyně senátu nalézacího soudu, avšak takový pokyn se ve spisovém materiálu nenachází. Již sama skutečnost, že se jedná o naprosto stěžejní důkaz, který by měl být při výjimečném trestu odnětí svobody archivovám jako příloha spisu nejméně 50 let a přesto byl ani ne před lhůtou 5 let od posledního úkonu ve věci a před nadcházejícím řízení o obnově řízení zcela nenávratně zničen, je naprosto šokující a ukazující praktiky na ÚSL Ostrava pod vedením naštěstí bývalého přednosty MUDr. Igora Dvořáčka.

Zničením nekroptického materiálu, na základě kterého mohl Petr Kramný prokázat, že skutkový stav, za který je odsouzen k výjimečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let je fatální omyl znalců obžaloby, je nenávratně zničen.

Ve spisovém materiálu trestní věci Petra Kramného nám tak zbývají jen fotografie srdce Moniky a Kláry, prokazující účinky elektrického proudu. Ale to je opět padělek, protože se jedná o snímek jednoho a toho samého srdce, které jen zrcadlově a v úhlu 8 stupňů otočené, zvětšené a vyretušované zdroj: http://spoleksalamoun.com/.../160413-kramny-stanovisko-imgs.h...

Takže jako poslední použitelný důkaz nám zbývají odposlechy. Jenže i ty trpí zásadní a neodstranitelnou vadou. Autor jejich tzv. přepisů, příslušník Policie České republiky kpt. Alois Kubiena, přepis těchto odposlechů z části zkreslil, z části ohnul a částečně zcela zfalšoval, když do úst Petra Kramného vložil slova a věty, které nikdy neřekl. zdroj: http://spoleksalamoun.com/.../tiskova-zprava-kramny-podvrh.ht...

Nezbývá nám žádný jiný prostředek než vytrhnout všechny slušné občany České republiky z letargie s konstatováním

Vítejte v právní státě !!!

Václav Peričevič
místopředseda Spolku Šalamoun

Autor: Vašek Peričevič | pátek 7.9.2018 10:04 | karma článku: 32.98 | přečteno: 1621x

Další články blogera

Vašek Peričevič

Kauza Roman Ševčík: Po skoro 30 letech propuštěn z ústavní léčby, aneb jeden zmařený život

Případ Romana Ševčíka je případem o jednom mladém bojácném chlapci, který byl zadržen skoro před 30 lety, tedy ještě před "listopadem 89" a jeho totálně zmařeném životě a noční můrou náš všech, "kteří o tom něco víme...."

12.3.2019 v 13:23 | Karma článku: 29.13 | Přečteno: 1468 | Diskuse

Vašek Peričevič

Pachová stopa stále páchne, zatím...

Co mají trestní kauzy Lukáše Nečesaného, Michala Šnajdra, Davida Šimona či Martina Balhara a řady, řady dalších společného? Neuvěřitelný zápach pachových stop.

6.3.2019 v 16:25 | Karma článku: 26.98 | Přečteno: 1578 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza: Petr Kramný - MUDr. Igor Dvořáček, nejpilnější znalec v České republice II.

Bývalý přednosta Ústavu soudního lékařství v Ostravě MUDr. Igor Dvořáček je duchem případu Petra Kramného a dle našeho názoru "Capo di Tutti Capi" v Ostravě. Po měsících investigativní práce přinášíme konkrétní účtované částky.

21.2.2019 v 10:57 | Karma článku: 45.65 | Přečteno: 9199 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza: Lukáš Nečesaný - a dost

Dnes uspěl Lukáš Nečesaný u Ústavního soudu, který nálezem rozhodl, že byla porušena již dokonce ústavně zaručená práva Lukáše Nečesaného a usnesení Vrchního soudu v Praze v plném rozsahu zrušil.

12.2.2019 v 15:41 | Karma článku: 31.42 | Přečteno: 2292 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Ministerstvo obrany chce lidi připravovat na válku nebo krizi

Mám jako odpověď jediné slovo - " NECHCI ". Souhlasím s nějakými opatřeními k povodním. K výpadkům energií je to již jiné. Ty musí někdo nějak zavinit a společnost to musí vyřešit. Válčit nechci v žádném případě.

17.3.2019 v 11:12 | Karma článku: 19.27 | Přečteno: 440 | Diskuse

Veronika Valíková

Anketa o vyloučení Václava Klause mladšího z ODS

Také se zapojím. Když dnes zasedá výkonná rada strany, aby rozhodla, jak potrestat neposlušného poslance, který setrvale hřeší svou pravdomluvnosti. Pevně věřím, že ODS Klause juniora nevyžene. V opačném případě ji nebudu volit.

16.3.2019 v 11:06 | Karma článku: 46.88 | Přečteno: 8434 | Diskuse

Zdenek Horner

Největším uctěním obětí z NZ by bylo

zakázat na netu všechny, kdo schvalují muslimský masakr, nebo jej alespoň využívají k dalšímu útoku na muslimy. Masový vrah zabije desítky muslimů a někteří mají tu drzost navrhovat zákaz islámu. To jako za trest?

16.3.2019 v 2:32 | Karma článku: 12.78 | Přečteno: 682 | Diskuse

Zdenek Horner

Nepřiměřené zobecňování

Sice mne nepřekvapuje, že se po teroristickém útoku na Novém Zélandě rojí blogy, které hledají viníka. Každý cítí bezmoc i latentní spoluvinu. Můžeme za to jako lidský druh? Je každá vražda podmíněna světonázorem?

15.3.2019 v 13:26 | Karma článku: 6.36 | Přečteno: 321 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Babiš se ve Sněmovně rozčiloval: Dokud já budu premiér, slevy budou

̈Každá sleva je pro příjemce příjemná,ale současný systém je jen snaha o ždímání Státního rozpočtu.Jezdím vlakem rád a úroveň cestování se zlepšuje. Přece dnešní technika již umožňuje dokonalé mapování celého problému

14.3.2019 v 17:24 | Karma článku: 13.64 | Přečteno: 673 | Diskuse
Počet článků 23 Celková karma 37.04 Průměrná čtenost 2295

Jsem místopředseda Spolku Šalamoun, který se od roku 1993 snaží poukazovat na pochybení české justice a to v konkrétních případech a lidských osudech.

 
Spolek Šalamoun se zabýval od roku 1993 tisíce případy, kdy v řadě případů se nám justiční pochybení podařilo zvrátit, či v řadě případů dosáhnout např. milosti prezidenta republiky.


Od roku 2015 se velmi intenzivně mj. zabývám kauzou Petra Kramného, která není žádným justičním omylem, ale krystalickým justičním zločinem, který nemá obdoby.

Najdete na iDNES.cz