Důkazy v případu Petra Kramného definitivně a navždy zcela zničeny

7. 09. 2018 10:04:59
Naprosto stěžejním důkazem o vině Petra Kramného, který měl zavraždit manželku a dceru v Egyptské Hurgádě elektrickým proudem dne 30. 7. 2013 byl nekroptický (získaný při pitvě) materiál ze srdce a krku zemřelých, který měl

údajně účinky elektrického proudu prokazovat.

Tento nekroptický materiál byl a je předmětem velmi zásadního a kategorického sporu mezi odbornou veřejností, kdy znalci obžaloby na něm prokazovali účinky elektrického proudu, avšak další znalci, kteří se případem zabývali, poukazovali na chybné závěry znalců obžaloby a vyvraceli, že by se na těchto vzorcích stopy elektrického proudu nacházely. Všechny tyto rozpory a nové závěry jsou předmětem řízení o obnově řízení, které si Petr Kramný symbolicky podal dne 30. 7. 2018.

1) Přestože Spolek Šalamoun predikoval obavy o zničení nekroptického materiálu, jako naprosto stěžejního důkazu: zdroj http://spoleksalamoun.com/.../hl.../Kramny-nekonecny-pribeh.html

2) Přestože totožná obava, tedy zničení nekroptického materiálu byla předmětem i interpelace Poslankyně parlamentu Jany Černochové zdroj:

http://www.janacernochova.cz/.../interpelace-na-ministra-spr.../

3) Přestože Nejvyšší soud konstatuje, že nejpodstatnějšími důkazy jsou znalecké posudky z oboru zdravotnictví, odvětví soudní lékařství.

Z usnesení se současně podává, že nejvýznamnější ze skupiny skutečností potvrzujících závěr o usmrcení elektrickým proudem je "nález proudové známky na zadní straně krku (resp. na přechodu šíje a zad) s typickým, nezaměnitelným pruhovitým výbledem podél této proudové známky (č. l. 2474 – foto č. 14 a 15)".

4) Přestože poslanec Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský uvádí, že řez kůže je jeden z pilířů o tom, zda působil či nepůsobil elektrický proud. zdroj :https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=676890

5) Přestože právní zástupkyně matky, JUDr. Jana Barvíková, žádá Vrchní soud v Olomouci, aby činil veškerá opatření k tomu, aby histologické preparáty byly pečlivě zajištěny tak, aby nedošlo k jejich zničení nebo dokonce ztrátě či jiné další nežádoucí manipulaci, a to pro případ dalšího přezkoumání.
Zdroj : str. 81, druhý odstavec, rozsudku Vrchního soudu v Olomouci: http://spoleksalamoun.com/.../kramny-odvolaci-rozsudek-olomou...

6) Přestože obhájkyně Petra Kramného, JUDr. Jana Rejžková, předjímala totožné obavy a dokonce žádala Nejvyšší soud České republiky, aby nekroptický materiál byl uložen na jiném pracovišti než je právě ÚSL Ostrava a zejména z dosahu bývalého přednosty tohoto ústavu MUDr. Igora Dvořáčka...

.... nikdo neučinil naprosto zhola nic k tomu, aby tento naprosto zásadní důkazní materiál zajistil a ochránil před zneužitím či zničením.

Právě osoba dnes již bývalého přednosty ÚSL Ostrava MUDr. Igora Dvořáčka - agenta STB s krycím jménem SIMON - je duchem celého případu Petra Kramného. Jedná se o totožnou osobu, která bránila nezávislým znalcům vysloveně “za každou cenu” přezkoumání nekroptického materiálu. Jedná se o totožnou osobu, která uvedla soud v omyl o nevyčerpatelnosti nekroptického materiálu. Jedná se o totožnou osobu, která zamlčela před nezávislým soudem, že byla s policejním týmem v Egyptě a jednalo se bohužel o totožnou osobu, která dokonce v médiích prohlašuje, že Případ Kramný byl vrcholem jeho kariéry, ač nikdy nebyl ustanoven jako znalec na zkoumání příčiny smrti Moniky a Kláry Kramných. zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/.../dokonala-vrazda-neexistu...

V souvislosti se změnou na pozici ředitele Fakultní nemocnice v Ostravě, došlo k odvolání MUDr. Igora Dvořáčka z pozice přednosty Ústavu soudního lékařství a byl mu také okamžitě znemožněn přístup na pracoviště, stejně tak jeho manželce. Bohužel v mezidobí mezi nástupem nového ředitele a odvoláním MUDr. Igora Dvořáčka byl časový úsek, ve kterém byl vydán interní pokyn a nekroptický materiál pocházející z pitvy č. 644/13 a 645/13 Moniky a Kláry Kramných, včetně záložních bločků a vlastních histologických řezů byl skartován a nenávratně zničen.

Již nikdy žádný znalec či renomovaná kapacita, a to nejen z České republiky, nebude moci vyjádřit své odborné stanovisko, protože již není možnost zmíněné vzorky jakkoliv přezkoumat.

Naprosto kategoricky zastáváme názor, že pokyn ke skartaci nekroptického materiálu Moniky a Kláry Kramných odporuje naprosto všem normám a zejména z takového postupu jednoznaně čiší snaha o jasné zametání stop a ničení důkazů.

Dle našeho názoru ke skartaci stěžejního důkazu, a to ještě před vlastním řízení o obnově řízení ve věci Petra Kramného, může dát jen a výhradně předsedkyně senátu nalézacího soudu, avšak takový pokyn se ve spisovém materiálu nenachází. Již sama skutečnost, že se jedná o naprosto stěžejní důkaz, který by měl být při výjimečném trestu odnětí svobody archivovám jako příloha spisu nejméně 50 let a přesto byl ani ne před lhůtou 5 let od posledního úkonu ve věci a před nadcházejícím řízení o obnově řízení zcela nenávratně zničen, je naprosto šokující a ukazující praktiky na ÚSL Ostrava pod vedením naštěstí bývalého přednosty MUDr. Igora Dvořáčka.

Zničením nekroptického materiálu, na základě kterého mohl Petr Kramný prokázat, že skutkový stav, za který je odsouzen k výjimečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let je fatální omyl znalců obžaloby, je nenávratně zničen.

Ve spisovém materiálu trestní věci Petra Kramného nám tak zbývají jen fotografie srdce Moniky a Kláry, prokazující účinky elektrického proudu. Ale to je opět padělek, protože se jedná o snímek jednoho a toho samého srdce, které jen zrcadlově a v úhlu 8 stupňů otočené, zvětšené a vyretušované zdroj: http://spoleksalamoun.com/.../160413-kramny-stanovisko-imgs.h...

Takže jako poslední použitelný důkaz nám zbývají odposlechy. Jenže i ty trpí zásadní a neodstranitelnou vadou. Autor jejich tzv. přepisů, příslušník Policie České republiky kpt. Alois Kubiena, přepis těchto odposlechů z části zkreslil, z části ohnul a částečně zcela zfalšoval, když do úst Petra Kramného vložil slova a věty, které nikdy neřekl. zdroj: http://spoleksalamoun.com/.../tiskova-zprava-kramny-podvrh.ht...

Nezbývá nám žádný jiný prostředek než vytrhnout všechny slušné občany České republiky z letargie s konstatováním

Vítejte v právní státě !!!

Václav Peričevič
místopředseda Spolku Šalamoun

Autor: Vašek Peričevič | pátek 7.9.2018 10:04 | karma článku: 33.11 | přečteno: 1634x

Další články blogera

Vašek Peričevič

Obžalovaní znalci MUDr. Fargaš a MUDr. Matlach, aneb u soudu vždy nahrávejte každé slovo

Spolek Šalamoun sleduje trestní věc obžalovaných lékařů v tzv. kauze "Kramný" přímo v soudní síni a připravil jsem příklad, proč si musíte celé hlavní líčení nezávisle nahrávat, protože je to skutečně "boj" o každé slovo.

21.5.2019 v 12:42 | Karma článku: 20.70 | Přečteno: 992 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza: Petr Kramný - objevil se další padělek, tentokrát střev...

Pokud se domníváte, že v kauze Petra Kramného, která skončila pravomocným rozsudkem dne 1. 6. 2016 se po 4 letech neobjeví nějaké nové skutečnosti, jste na hlubokém omylu.

25.4.2019 v 14:25 | Karma článku: 31.62 | Přečteno: 2066 | Diskuse

Vašek Peričevič

Lukáš Nečesaný jde opět pro 13. rozhodnutí k soudu v jeho trestní věci. Jaké bude?

Případ Lukáše Nečesaného pokračuje ve středu 27. 3. 2019 a to u Vrchního soudu v Praze. Kauza začala dne 21. 2. 2013 přepadením kadeřnice L. B. v Hořicích a bohužel trvá dodnes.

26.3.2019 v 8:15 | Karma článku: 24.57 | Přečteno: 1063 | Diskuse

Vašek Peričevič

Kauza Roman Ševčík: Proč transparentní účet?

Roman Ševčík je první vězeň v České republice, který se dostal na svobodu po 30 letech. Jeho životní příběh je černou můrou české justice.

20.3.2019 v 10:52 | Karma článku: 26.86 | Přečteno: 1117 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

rozdýchávání; resuscitace kolektivní soudnosti

povolební trénink trpělivosti povolební trénink trpělivosti povolební trénink trpělivosti povolební trénink trpělivosti

26.5.2019 v 11:56 | Karma článku: 4.51 | Přečteno: 266 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Ve volbách se bohužel zapomnělo na mnoho důležitých věcí.

Právě proběhlé volby měly mnoho zvláštností.Sice neútočili teroristé na velbloudech na Staroměstském ani Václavském náměstí,ale děly se věci nevídané.Jako penzionovaný volební komisař předkládám veřejnosti zjištěné skutečnosti.

25.5.2019 v 22:32 | Karma článku: 13.23 | Přečteno: 549 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Ekologie mezi námi - dnes ! Děláme to dobře ?

Normální člověk chápe ekologii jako přírodní proces.Dřive se využilo vše,co příroda dala. Taková zabijačka prasete je plně ekologická. Zpracuje se skoro vše.Dnešní třídění odpadu je hezká věc,jen není realizován ten další krok.

24.5.2019 v 8:46 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 205 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Proč tak usilovně pískají demonstrující v těchto dnech ?

Pustil jsem si přenos ze současných demonstrací v Praze a vůbec jsem nepochopil,jak reagují lidé v davu.Kdykoliv řečník řekl cosi proti Babišovi,Zemanovi či Benešové,dav pískal a křičel jako na povel.

22.5.2019 v 16:06 | Karma článku: 30.18 | Přečteno: 1387 | Diskuse

Libor Popovský

Proč nemohu kritizovat své náboženství?

Článek Majida Rafizadeha "Why Can't I Criticize My Religion?", který vyšel 16. září 2018, přeložený paní Helenou Kolínskou a mnou.

22.5.2019 v 9:08 | Karma článku: 25.98 | Přečteno: 611 | Diskuse
Počet článků 27 Celková karma 25.94 Průměrná čtenost 2186

Jsem místopředseda Spolku Šalamoun, který se od roku 1993 snaží poukazovat na pochybení české justice a to v konkrétních případech a lidských osudech.

 
Spolek Šalamoun se zabýval od roku 1993 tisíce případy, kdy v řadě případů se nám justiční pochybení podařilo zvrátit, či v řadě případů dosáhnout např. milosti prezidenta republiky.


Od roku 2015 se velmi intenzivně mj. zabývám kauzou Petra Kramného, která není žádným justičním omylem, ale krystalickým justičním zločinem, který nemá obdoby.

Najdete na iDNES.cz